Autobusová doprava

Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní osobní autobusovou dopravu. Autobusovou dopravu zajišťuje moderními autobusy s klimatizací. Nosným programem je provozování zájezdové autobusové dopravy, dále zajišťování nepravidelných a smluvních doprav autobusy pro školy, sportovní kluby, cestovní kanceláře, podniky a jiné subjekty, které potřebují přepravit větší počet osob. Naše autobusy jsou vybaveny klimatizací, videoprojekcí a na zadní části autobusu závěsným skříňovým úložným prostorem (skiboxem), který dovoluje převážet cestujícím větší množství zavazadel (lyží, snowboardů, apod.)

Přepravu zajišťujeme po celé Evropě. Mezi naše nejčastější destinace patří mj. Francie, Rakousko, Slovensko, Německo, Itálie ale i vzálenější země jako Litva aj.

Zajišťujeme zájezdy pro cestovní kanceláře, školní autobusové zájezdy, zájezdy sportovních a pracovních kolektivů, ale i přepravu menších skupin osob.

Nabízíme:

Vaše pohodlí na cestách zajistí tým profesionálních řidičů s dlouholetou praxí, bezpečnost je zase zajištěna přísnou a pravidelnou kontrolou technického stavu našich autobusů.

Naše firma si za dobu své působnosti vydobyla kvalitou svých služeb a dodržováním požadavků klientů pozici velmi solidního a spolehlivého obchodního partnera. Spolehlivá, levná a pohodlná autobusová doprava, to je Autobusová doprava Tomášek!

Kontaktujte nás na telefonním čísle 603 774 660 nebo elektronickou poštou na info@bus-tomasek.cz.
K dispozici máte také poptávkový formulář na těchto stánkách.

Kontakt

TOMÁŠEK s.r.o.

Krouna 221
539 43 Krouna

IČ: 288 09 262

Kontaktní osoba Roman Tomášek
tel.: +420 603 774 660

email: info@bus-tomasek.cz

Kudy k nám


1